کارتان را آغاز کنید، توانایی انجامش بدنبال می آید. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
خانه » استخدام های ویژه و سراسری » استخدام آموزش و پرورش معلم و مربي » اخبار استخدام آموزش و پرورش در این صفحه از کاریاب آنلاین!
اخبار استخدام آموزش و پرورش در این صفحه از کاریاب آنلاین!

اخبار استخدام آموزش و پرورش در این صفحه از کاریاب آنلاین!

اخبار استخدام آموزش و پرورش در این صفحه از کاریاب آنلاین!Reviewed by کاریاب آنلاین on Aug 7Rating: 5.0اخبار استخدام آموزش و پرورش در این صفحه از کاریاب آنلاین!اخبار استخدام آموزش و پرورش در این صفحه از کاریاب آنلاین!-استخدام آموزش و پرورش در سال94

لحظه به لحظه با اخبار استخدام آموزش و پرورش در سال۹۴

 

به اطلاع کاربران سایت کاریاب آنلاین می رساند اخبار مربوط به آزمون استخدامی آموزش و پرورش در این صفحه از سایت منتشر خواهد شد:

لینک دانلود سوالات عمومی و تخصصی استخدامی آموزش و پرورش

خبر ۱۵ مرداد۹۴: ثبت نام استخدام آموزش و پرورش آغاز گردید. جهت مطالعه متن کامل خبر و ثبت نام در این آزمون اینجا را کلیک نمایید

خبر۱۰ مرداد۹۴:اطلاعیه مربوط به ثبت نام استخدام آموزش و پرورش امروز منتشر شد. جهت مطالعه متن کامل خبر همینجا کلیک نمایید.

خبر ۲ مرداد ۹۴:آزمون استخدام پنج هزار لیسانس در آموزش و پرورش دهه دوم یا سوم شهریور در کشور برگزار خواهد شد .

به گزارش خبرگزاری صداو سیما ، وزیر آموزش و پرورش که برای شرکت در مراسم آغاز سی و سومین دوره مسابقات قران ، عترت و نماز دانش اموزان پسر برگزیده کشور به شیراز سفر کرده است، در برنامه گفت و گوی سیمای مرکز فارس با اعلام این خبر افزود: دستور العمل و اطلاعیه های مربوط به منابع آزمون استخدامی، حداکثر تا ده روز آینده در سایت وزرات اموزش و پرورش اعلام می شود .

علی اصغر فانی افزود: در این مرحله برای امسال، مجوز استخدام ۵ هزار لیسانس از سازمان مدیریت و برنامه ریزی، گرفته شده است.

وی با اشاره به تصویب طرح رتبه بندی معلمان در هیات دولت افزود: بر اساس این طرح از یکم مهر امسال، در احکام فرهنگیان، مزایای رتبه بندی جدید اعمال خواهد شد.

وزیر آموزش و پرورش با اعلام این که هیات دولت هزار و ۳۵۰ میلیارد تومان برای اجرای طرح رتبه بندی معلمان در سال ۹۴ و ۳۵۰۰ میلیارد تومان برای اجرای آن در سال ۹۵ تصویب کرده است، گفت : بر اساس این طرح ، فرهنگیان در ۴ رتبه در سطوح مختلف رتبه بندی می شوند و حداقل ۳۰۰ هزار تومان و حداکثر ۸۰۰ هزار تومان ، به مبلغ احکام آنان اضافه خواهد شد

خبر ۱۴ تیر ۹۴: آزمون استخدامی در اواسط تابستان برگزار می‌شود (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران از اعلام زمان برگزاری آزمون استخدامی در اواسط تابستان خبر داد.
وی در ادامه افزود: هم اکنون مجوز ۵ هزار نفر استخدام از سازمان مدیریت اخذ شده است و مربیان بر حسب اعلام نیاز و با توجه به سیاست‌های بومی‌گزینی در این آزمون شرکت خواهند کرد.
رئیس آموزش و پرورش تصریح کرد: رشته‌ها بر حسب نیاز وزارتخانه اعلام می‌شود و همه افرادی که دارای مدرک لیسانس و بالاتر هستند امکان شرکت در آزمون را خواهند داشت.
بنابر این گزارش قریب به سه سال است که متقاضیان استخدام در آموزش و پرورش چشم به راه خبر‌های خوبی مبنی بر جذب نیرو در این وزارتخانه هستند.

خبر ۲۰ اردیبهشت ۹۴: منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش هنوز منتشر نشده است (منبع: همشهری آنلاین)

سرپرست دانشگاه فرهنگیان با رد هرگونه اخبار منتشرشده مبنی بر اعلام منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام کرد: افراد پذیرفته‌شده در آزمون استخدامی آموزش و پرورش از شهریور امسال در دوره‌های دانشگاه‌ فرهنگیان شرکت می‌کنند.
محمود مهرمحمدی به فارس گفت: اکنون برنامه در مرحله طراحی قرار دارد و هنوز به تصویب نهایی نرسیده است، پس مواد آزمون هنوز اعلام نشده و اگر اخباری تا‌کنون مبنی بر وجود و اعلام این منابع شنیده می‌شود، کذب است و متقاضیان جهت اطمینان باید به منابعی چون معاونت آموزشی دانشگاه فرهنگیان یا مرکز نیروی انسانی مراجعه کنند.
وی افزود: این ۵هزار نفر با استفاده از ظرفیت ماده‌۲۸ از دانشگاه‌های دیگر جذب می‌شوند که مسیر و مقدمات قانونی آن فراهم شده است و مشغول طراحی برنامه دوره یکساله هستیم که دانشجویان باید این دوره را بگذرانند. مهرمحمدی از انتشار دستورالعمل مربوطه تا پایان اردیبهشت سال‌جاری خبر داد و اظهار کرد: تکلیف واجدین شرایط و چگونگی شرکت در آزمون تا این مدت مشخص می‌شود.
در همین حال سیدمحمد بطحایی، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش از آماده شدن جدول‌های استخدامی این آزمون در وزارت آموزش و پرورش خبر داد و گفت: اولویت استخدام در رشته‌های مختلف نیز نیازهای استان‌ها و مناطق است.

خبر ۱۶ اردیبهشت ۹۴: رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش‌وپرورش در واکنش به صدور اطلاعیه استخدام (منبع: خبرگزاری تسنیم)
عبدالرسول عمادی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم در پاسخ به این پرسش که اطلاعیه‌ای در خصوص برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش منعکس شده که از متقاضیان درخواست دارد برای ثبت نام در آزمون به آدرس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش از تاریخ ۲۰ اردیبهشت مراجعه کنند،‌اظهار داشت:‌ اطلاعیه‌ای که در این خصوص منعکس شده جعلی است.
وی افوزد:‌ مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش هیچ اطلاعیه‌ای در رابطه با آزمون استخدامی صادر نکرده است. هنوز جزییات مربوط به آزمون استخدامی در حال تدوین است و باید سهمیه‌ها و امتیازات مربوطه از سوی آموزش و پرورش مشخص شود و پس از آن برای اجرا به ما ابلاغ خواهد شد.
رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش گفت: احتمالا این مرکز متولی برگزاری آزمون استخدامی باشد.
به گزارش تسنیم،‌طی روزهای اخیر اطلاعیه‌ای در برخی سایت‌ها منعکس شده که از متقاضیان استخدام در آموزش و پرورش درخواست دارد تا برای ثبت نام به سایت مرکز سنجش آموزش و پرورش مراجعه کنند و در این اطلاعیه منابع آزمون استخدامی نیز مشخص شده است.
خبر ۸ اردیبهشت۹۴:

مجوز استخدام پنج هزار نیروی انسانی در آموزش و پرورش توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی به صورت کتبی اعلام شد.

به گزارش کاریاب آنلاین به نقل از ایرنا علی اصغر فانی روز سه شنبه در گردهمایی بزرگ فرهنگیان شهرستان رزن استان همدان افزود: طبق دستورالعمل های موجود، فرزندان فرهنگیان در اولویت استخدام قرار دارند و این اقدامی بود که فرهنگیان سال ها متقاضی آن بودند که در این دولت محقق شد.

وی ادامه داد: مربیان پیش دبستانی که در سال های گذشته در آموزش و پرورش خدمت می کردند نیز در اولویت استخدام قرار دارند.

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی مربیان پیش دبستانی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

♦ افراد دارای لیسانس در دانشگاه فرهنگیان پذیرش می شوند

وزیر آموزش و پرورش همچنین گفت: براساس ماده ۲۸ اساسنامه دانشگاه فرهنگیان، این دانشگاه می تواند علاوه بر پذیرش دانشجو از طریق کنکور سراسری، از بین افراد دارای لیسانس نیز با برگزاری آزمون دانشجو پذیرش کند.

فانی اضافه کرد: پذیرفته شدگان در یک دوره یک ساله تربیت معلمی، مهارت های لازم را کسب می کنند و سپس به استخدام آموزش و پرورش درمی آیند و این امر برای اولین بار انجام شده است.

♦ بودجه آموزش و پرورش در سال جاری ۲۳ درصد افزایش یافت

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه بودجه این وزارتخانه در سال ۹۴ نسبت به بودجه مصوب سال گذشته ۲۳ درصد رشد داشته است، گفت: این درحالیست که بودجه دولت در سالجاری ۱۱٫۵ تا ۱۲ درصد رشد داشته است.

فانی ادامه داد: این افزایش اعتبار آموزش و پرورش نشان می دهد که دولت تدبیر و امید در حد مقدورات خود به آموزش و پرورش توجه بیشتری دارد.

وی یادآور شد: در سال ۹۳ نیز دولت تدبیر و امید، بودجه وزارت آموزش و پرورش را نسبت به بودجه مصوب سال ۹۲، ۲۶ درصد افزایش داد.

♦ طرح رتبه بندی معلمان در اواخر سال گذشته به تصویب رسید

فانی با بیان اینکه در اواخر سال ۹۳ طرح رتبه بندی معلمان در هیات وزیران به تصویب رسیده است، گفت: رتبه بندی معلمان با هدف افزایش شایستگی ها و مهارت های معلمان و افزایش انگیزه در آنان اجرایی می شود.

وی بیان کرد: اجرای طرح رتبه بندی معلمان در سال جاری ۱۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال بار مالی برای دولت به همراه دارد و اجرای این طرح در سال ۹۵ نیز ۳۵ میلیارد ریال بار مالی در بر خواهد داشت که این اعتبار در لایحه بودجه ۹۵ پیش بینی می شود.

وی اجرای طرح رتبه بندی معلمان را گامی برای ارتقای معیشتی معلمان، افزایش انگیزه و ارتقای حرفه ای آنان دانست.

فانی اضافه کرد: شاخصه های رتبه بندی معلمان برگرفته از وظایف معلمی است که از طریق سایت وزارت آموزش و پرورش از معلمان درخواست شده که شاخص های مورد نظر خود را اعلام کنند.

♦ احتساب امتیاز معلمان در سالجاری

وزیر آموزش و پرورش گفت: امسال در لایحه مدیریت خدمات کشوری نحوه احتساب امتیاز معلمان که تا سال گذشته ۸۰۰ امتیاز بود به ۱۳۰۰ امتیاز افزایش یافت و این امر به همراه افزایش ۱۴ درصدی حقوق معلمان که به تصویب دولت رسیده است در احکام سال جاری فرهنگیان لحاظ می شود.

وی بیان کرد: اگر چه این اقدام تفاوت بین پرداختی معلمان و سایر کارکنان دولت را به طور کامل از بین نمی برد اما در راستای تحقق خواسته معلمان انجام شده است.

فانی رویکرد اصلی وزارت آموزش و پرورش را برای ارتقای کیفیت آموزشی با توجه به سند تحول نظام آموزشی مصوب سال قبل عنوان کرد و گفت: سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، مبنای برنامه ششم توسعه در بخش آموزش و پرورش است.

وی اضافه کرد: دولت برحسب توانمندی های خود در ابعاد اقتصادی، بودجه ای و مالی، اولویت آموزش و پرورش را در برنامه های خود لحاظ می کند.

♦ افزایش فوق العاده شغل معلمان ابتدایی

وزیر آموزش و پرورش همچنین بیان کرد: این وزارتخانه با ساماندهی نیروی انسانی توانست در سال گذشته بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال صرفه جویی کند که از این محل اعتبار لازم برای افزایش فوق العاده شغل ۳۰۰ هزار معلم دوره ابتدایی محقق شد.

فانی ادامه داد: صرفه جویی در آموزش و پرورش را باید یک فرصت تلقی کرد و نه یک تهدید چرا که با این صرفه جویی آموزش و پرورش توانسته است هزینه های دیگر خود را تامین کند و این صرفه جویی به خزانه دولت برگشت داده نشده است.

وی اضافه کرد: رییس جمهوری اعلام کردند هر دستگاهی که بتواند بهره وری را افزایش دهد، اعتبارات صرفه جویی شده در اختیار خود آن دستگاه قرار می گیرد تا آن دستگاه بتواند بخشی از کمبودها و نیازهای خود را جبران کنند.

وی بومی گزینی و متوازن سازی نیروی انسانی را از برنامه های جدی آموزش و پرورش در دولت تدبیر و امید عنوان کرد.

فانی همچنین درباره جایگاه معلمان گفت: معلم نقش کلیدی و منحصر به فردی دارد و در دولت تدبیر و امید فضا به گونه ای فراهم است که معلمان می توانند به راحتی نظرات خود را اعلام کنند.

وی ادامه داد: مشکل معیشتی فرهنگیان مشکلی نیست که مربوط به چند سال اخیر باشد اما در دولت یازدهم با پیگیری های مجدانه ای که انجام شده سعی شده تبعیض ها و تفاوت ها کمتر شود.

وی اضافه کرد: آموزش و پرورش به موجب فلسفه تعلیم و تربیت، شش وظیفه تربیت علمی و فناورانه، اخلاقی و دینی، اجتماعی و سیاسی، هنری و زیبا شناختی، تربیت بدنی و جسمانی و تربیت اقتصادی را عهده دارد.
خبر ۲۵ فروردین ۹۴: استخدام پنج هزار نیروی انسانی در دستور کار آموزش و پرورش
خبر ۲۴ فروردین ۹۴: دریافت مجوز استخدام در آموزش و پرورش
خبر ۲۳ فروردین ۹۴: آخرین جزییات از شرایط برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش
خبر ۲۲ فروردین ۹۴: مربیان پیش دبستانی و فرزندان فرهنگیان در اولویت جذب آزمون استخدامی تابستان قرار دارند
خبر ۲۰ فروردین ۹۴: اولویت استخدام آموزش و پرورش با فرزندان فرهنگیان است
خبر ۱۸ فروردین ۹۴: سهمیه مربیان پیش‌دبستانی در آزمون استخدامی آموزش‌ و پرورش
خبر ۱۷ فروردین ۹۴: معاون حقوقی وزارت آموزش و پرورش، پیگیر استخدام مربیان پیش دبستانی هستیم
خبر ۱۶ فروردین ۹۴: آزمون استخدامی آموزش و پرورش تابستان امسال برگزار می‌شود/ آغاز فعالیت پذیرفته‌شدگان از مهر ۹۵
خبر ۲۳ اسفند ۹۳: پی گیر پنج هزار ردیف استخدام هستیم
خبر ۲۱ اسفند ۹۳ :مربیان پیش‎دبستانی در اولویت استخدام آموزش و پرورش
خبر ۱۸ اسفند ۹۳: انتشار فراخوان آزمون استخدامی آموزش و پرورش ظرف یکماه آینده (برگزاری آزمون استخدامی ۵ هزار نفر در آموزش و پرورش در سال ۹۴)
خبر ۱۳ اسفند ۹۳: جذب فارغ التحصیلان برتر سایر دانشگاه ها در دانشگاه فرهنگیان برای تدریس از سال آینده
خبر ۱۰ اسفند ۹۳: کمبود ۱۲ هزار مربی پرورشی/ استخدام ۱۰۰۰ نفر در آموزش و پرورش طی سال آیندهش

اخبار استخدام آموزش و پرورش در این صفحه از کاریاب آنلاین!
4.57/55
امتیاز 4.57 ( 7 رای )
اشتراک گذاری مطلب

درباره karyabonline :

"کاریاب آنلاین" رسانه ای اجتماعی برای نشر آگهی های استخدامی تبریز و سراسرکشور می باشد. شایان ذکر است این وبسایت هیچ گونه مسئولیتی در قبال استخدام کارجویان و همچنین اعتبار شرکت های آگهی دهنده ندارد. به امید اشتغال آسان و امید به زندگی فراوان برای تمامی جوانان ایران زمین...

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. سلام ممنون از سایت خوبتون به سایت ما سر بزنید

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


8 + = شانزده

کپی رایت © 1393-1391 تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به " کاریاب آنلاین " می باشد. - پشتیبانی شده توسط مغزهای متفکر